W I półroczu uczniowie klasy 6a SP brali udział w serii konkursów ortograficznych, które zostały zorganizowane przez portal dyktanda.pl. Janek Lesiewicz, Igor Lesiewicz, Amelia Stapowicz i Zuzia Łojko przystąpili do trzech edycji dyktand online: „I Ogólnopolskiego Dyktanda na Święto Niepodległości” (728 uczestników), ,,Dyktanda Mikołajkowego” (1073 uczestników)oraz „Dyktanda Zimowego” (1753 uczestników). Uczniowie zdobywali punkty za poprawne uzupełnienie tekstu oraz szybkość w podejmowaniu decyzji. W kategorii klas 4-6 wyróżnił się Janek Lesiewicz, który zajął 19. miejsce (na 728 uczestników) w „I Ogólnopolskim Dyktandzie na Święto Niepodległości”. Igor i Janek wzięli dodatkowo udział w dyktandach w kategorii ogólnej, uzyskując wysokie noty w rankingu. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, którzy przystąpili do dyktand w dniach wolnych od nauki! W drugim półroczu liczymy na kolejne sukcesy.

Aleksandra Przybylska

dyplom 02  dyplom 03  dyplom 04