image3838548D3 16F0 404E B1E3 7306FA7C005CW roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klas I-III wzięli udział w programie „Eko szkoła -eko My”, który jest dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej realizowanego przez Fundację Błękitna. Program skupia się wokół edukacji ekologicznej. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach ekologicznych, które zostały wzbogacone w materiały edukacyjne oraz gadżety dla uczestników ufundowane z Programu. Uczniowie wzięli również udział w dwóch konkursach plastycznych: „Eko-bohater” i „Dbam o środowisko”. Przeprowadzone zajęcia zostały udokumentowane w formie zdjęć i przekazane organizatorom.

Paulina Sawa