bibliotekarze00262B72924 DC54 64AE 8BE2 882659B0AAEDUczniowie klas I-III mieli okazję poznać jedną z niesamowitych przygód książkowego bohatera Mikołajka. Chętni miłośnicy literatury z zainteresowaniem wysłuchali opowiadania pt. Prezent dla świętego Mikołaja, odczytanego przez uczennice klasy 6a. Miłą niespodzianką okazała się również akcja biblioteczna mająca na celu wypożyczenie książki bez znajomości autora i tytułu, która cieszyła się wśród naszych czytelników dużym zainteresowaniem. Rozstrzygnięto konkurs plastyczny klas pierwszych „Zakładka do książki”, w którym zwyciężyli: I miejsce - Lena Karwecka kl. 1a, II miejsce - Maja Olczyk kl. 1a, III miejsce - Wiktoria Orzeł kl. 1a oraz konkurs „Okładka do książki” wśród klas II i III, w którym I miejsce zajęła - Lena Karczewska kl. 3b, II miejsce ex aequo - Natalia Trojanowska kl. 3b i Natasza Trojanowska kl. 3c oraz III miejsce ex aequo - Wiktoria Przybylska kl.2b i Oliwier Rutkowski kl. 3a.

Bibliotekarze