zuchy001FC3EB7C4 711C 8D65 AB7D 63F8FF2E87F5Pandemia związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 spowodowała ograniczenie kontaktów i izolację, co ujemnie wpływa na samopoczucie dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Dlatego, aby ograniczyć negatywne jej skutki, utrzymać stały kontakt pomiędzy członkami gromady oraz kreatywnie spędzić czas z rodzicami od marca zuchy "Promyczki" przystąpiły do realizacji projektu covidowego po nazwą "Harcmiś poznaje okolicę". Zuchy otrzymały pluszowego misia, z którym wykonują powierzone przeze mnie zadania oraz notes, w którym zapisują lub rysują swoje działania. Zadanie to zostało zorganizowane w ramach projektu "Zachodniopomorskie Podwórka" realizowanego przez Chorągiew Zachodniopomorską ZHP.

dh Beata Fras