microsoftteams image 1034B4EBEC 811B B622 13C3 52D64ECF0EA014 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbył się finał Szkolnego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla uczniów klas 8 SP oraz I LO.
W wyniku przeprowadzonych eliminacji do ścisłego finału zakwalifikowało się pięcioro uczniów. W drugim etapie musieli oni wykazać się wiedzą teoretyczną oraz umiejętnościami praktycznymi. Nad zdrową rywalizacją i weryfikacją wiedzy czuwała komisja w składzie: U. Sofinowska, J. Sulżyc, K. Podgórski. Ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców:
wyróżnienia dla Marty Orzeł oraz Antoniego Tomczaka z kl.8b,
miejsce III- Wojciech Gładysz- kl.8b,
miejsce II- Wojciech Wieczór- kl.8a,
miejsce I – Mateusz Staniszewski- kl.8b.
Serdecznie Wam gratulujemy!
Nasi szkolni ratownicy otrzymali nagrody, których sponsorami byli P. dyrektor Dorota Chrobrowska oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży ,,Moja Młodość’’. Organizator konkursu- M. Malanowska