image 6483441 1884388AB DE49 847D 00FC 38A6CDFF486BW ramach akcji „Choinka od leśnika” Nadleśnictwo Myślibórz przekazało naszej szkole żywe, pachnące drzewko, które stanęło w holu przy portierni. Uczniowie Zespołu Szkół bardzo chętnie przystąpili do dekorowania choinki, biorąc jednocześnie udział w konkursie na ozdobę choinkową. Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a wyróżnieni uczniowie otrzymali drobne upominki. Dzieci i młodzież wykonały ozdoby z naturalnych materiałów, przyjaznych dla środowiska. Ozdoby były również zrobione podczas zajęć w świetlicy, na lekcjach plastyki z panią Marzeną Tomczak oraz w klasie III b, na zajęciach przeprowadzonych przez panią Agata Waliłko. Miłą niespodzianką okazało się dla nas wyróżnienie przez Nadleśnictwo Myślibórz, które nagrodziło naszą szkołę I miejscem dla najładniej udekorowanej choinki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.