gra terenowa003EE621BF4 86AE AD51 D829 13AB85B0AB3FSpacerem po Lipianach rozpoczęła się Gra terenowa „Odkryj na nowo swoją Małą Ojczyznę” zorganizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie klasy 4a kierując się wskazówkami ukrytymi w zadaniach podziwiali znane im zabytki i poznawali ich historię. Rozwiązywane na szlaku krzyżówki, rebusy oraz zadania polegające na czytaniu zaszyfrowanych fragmentów powieści dziecięcych, doprowadziły do spotkania w bibliotece i odnalezienia ukrytych książek zakupionych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, które warte są przeczytania podczas zbliżających się wakacji. Życzymy wszystkim miłej lektury a zainteresowanych zachęcamy do zabawy - napisania własnych zakończeń znanych Wam powieści.

Małgorzata Chmielewska