boule pyrzyce0127104AB3D AC8C 856D 3E81 9326072AD5D8Wielką niespodziankę sprawili nam nasi sportowcy podczas Mistrzostw Szkół Powiatu Pyrzyckiego w Boule. Mistrzostwa zostały rozegrane na stadionie im. Leszka Słoninki w Pyrzycach. Nasza szkoła wystawiła 3 reprezentacje - toczyliśmy boje w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Zaczynamy od najmłodszych - i tu było bardzo blisko medalu złotego. Srebrne medale zdobyli: Lena Karczewska VIb, Natalia Trojanowska VIb, Oliwier Rutkowski VIc oraz Igor Mikołajczak VIc przegrywając w finale tylko jednym małym punktem. W ramach IMS plasujemy się tuż za podium, na najgorszym dla sportowca 4. miejscu. Skład: Aleksandra Wróblewska VIIIc, Amelia Stapowicz VIIIa, Zuzanna Łojko VIIIa, Igor Lesiewicz VIIIa oraz Franciszek Ciepliński VIIIa. Kolejne medale srebrne zdobyli po ciężkich bojach licealiści - Aleksandra Skawińska ILO, Martyna Adamczewska ILO, Piotr Trojanowski ILO oraz Igor Muzyk IILO. Brawo dla naszych sportowców i dziękujemy organizatorom za sprawnie przeprowadzoną imprezę.