tenis 0246D9029E 9212 DEAD 3299 372052C748EBPięknie rozpoczyna się przygoda z tenisem stołowym. Na naszych pierwszych zawodach międzyszkolnych zdobywamy Wicemistrzostwo Szkół Powiatu Pyrzyckiego w Tenisie Stołowym. Sukces tym większy, iż nasze dziewczęta wygrały wszystkie pojedynki ulegając tylko w meczu finałowym zawodniczkom, które w ubiegłym roku szkolnym zdobyły brązowy medal rangi wojewódzkiej. Duże brawa należą się głównie dla Darii i Marii Sazanova (kl. 8d), które tego dnia grały jak z nut. Do udziału w finale  wojewódzkim zabrakło tak niewiele. Obie zawodniczki trenują w Szkolnym Klubie Sportowym „Olimpia” pod okiem trenerów Przemysława Mierzwy i Krzysztofa Trojanowskiego. Zawodniczki sumiennie i systematycznie pracowały przez cały rok na ten sukces trenując trzy razy w tygodniu po 1,5 h. Zawodniczką rezerwową była Ola Wróblewska (kl. 8c). Chłopcy w składzie Fabiański Olaf 8a, Adamczewski Mikołaj 8b i Stróżyk Michał 8c zajęli 5. pozycję. Piękny sukces, wielkie brawa dla wszystkich zawodników, a my trzymamy kciuki już za tych naszych najmłodszych zawodników, którzy wystartują w dniu 08 listopada w Mistrzostwach Szkół Powiatu Pyrzyckiego w ramach Igrzysk Dzieci. Przy okazji zapraszamy chętnych na zajęcia w ramach Szkolnego Klubu Sportowego „Olimpia” (www.tenis-lipiany.pl).