gp 04ED86E12D D69B 1EA0 4B5A 961C3E03A3E0Mistrzostwa Świata w Katarze otwarte w niedzielę, a w poniedziałek otwieramy Grand Prix w Tenisie Stołowym w Zespole Szkół w Lipianach. Sala sportowa tego dnia tętniła życiem, na turniej zgłosiła się imponująca liczba chętnych uczniów - miłośników tenisa stołowego. Dla najmłodszych uczniów (klasy I - III) organizatorzy przygotowali szereg gier i zabaw z rakietą i piłeczką oraz z wykorzystaniem robota. Natomiast uczniowie z klas IV - VIII rywalizowali między sobą rozgrywając mecze turniejowe w swoich kategoriach wiekowych. Rosnąca liczba uczniów zainteresowanych tą dyscypliną sportową ogromnie nas cieszy. Tenis stołowy to dyscyplina olimpijska jedna z najpopularniejszych na świecie. Organizatorzy Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa dziękują panu Filipowi Łukowskiemu za pomoc w organizacji oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia turnieju. Kolejny turniej z cyklu Grand Prix już w grudniu, na który serdecznie zapraszamy. A teraz trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentację na MŚ w Katarze. Polska! Biało-czerwoni!

Zwycięzcy I turnieju z cyklu GP:
kat. klasy I - III
1. miejsce Wiktoria Wasielewska (klasa 3a)
2. miejsce Grzegorz Stefaniak (klasa 3a)
3. miejsce Luiza Korniak (klasa 3a)
4. miejsce Nikola Zawadzka (klasa 3c)

kat. klasy IV - VI
1. miejsce Cezary Boguszewski (klasa 4b)
2. miejsce Rafał Waliłko (klasa 5c)
3. miejsce Lena Karczewska (klasa 6b)
4. miejsce Asia Janerka (klasa 4a)

kat. klasy VII - VIII
1. miejsce Michał Krawciów (klasa 8b)
2. miejsce Dariia Sazanova (klasa 8d)
3. miejsce Mariia Sazanova (klasa 8d)
4. miejsce Filip Waliłko (klasa 8b)