img0057906724CE0 AE43 3B5D 1C77 4392E1EE345BDzisiejszy dzień (04.10) był pełen emocji i rywalizacji podczas biegów sztafetowych. Rozpoczęliśmy zawody o godzinie 10:00 rano, a na starcie stanęło wiele drużyn reprezentujących szkoły powiatu pyrzyckiego. Biegi sztafetowe to prawdziwy test wytrzymałości, a uczestnicy musieli wykazać się dobrą kondycją. Wszyscy uczestnicy i drużyny zasługują na ogromne uznanie za wysiłek, jaki włożyli w te zawody. Biegi sztafetowe były nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do budowania więzi społecznych i kształtowania zdrowego stylu życia. Był to naprawdę ekscytujący dzień pełen sportowych emocji, radości i pozytywnej energii, który na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców. Na zakończenie zawodów odbyła się ceremonia wręczenia statuetek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.

Organizatorzy z ramienia szkoły: Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa