Lekcja techniki - temat lekcji: Ekologiczny stworek.
Na zajęciach wykorzystano narzędzia do obróbki ręcznej zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.  ( bezprzewodowe pistolety do klejenia na gorąco, sztyfty do pistoletu - klej 11mm, noże do cięcia z chowanym ostrzem, ostrza łamane wymienne, stół warsztatowy nauczyciela z nadstawką).
Tworzywa sztuczne- to kolejny rodzaj materiału, który poznawały klasy 5 na zajęciach techniki. Są to materiały które można spotkać wszędzie. Zadaniem uczniów było wykonanie ekologicznego stworka z tworzyw sztucznych dostępnych w domu, czyli nadanie nowego życia przeróżnym materiałom, które najczęściej wyrzucamy do śmietnika. Uczniowie nie zawiedli wykazując się niezwykłą kreatywnością.

 

Rzuty prostokątneZajęcia techniki - luty 2023r. Temat lekcji: Rzuty prostokątne: na zajęciach wykorzystano Wizualizer Epson ELP DC 07 zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Podczas zajęć uczniowie wykonywali rzuty prostych brył geometrycznych, dzięki ukazaniu poszczególnych etapów pracy przy użyciu  wizualizera.

lab inf0039 stycznia klasa 7a podczas lekcji informatyki miala za zadanie usunąć błędy oprogramowania - wykorzystano sprzęt lego spike, który został pozyskany z programu "Laboratoria Przyszłości". 

lab1a07.11.2022 podczas lekcji biologii z klasą 8d o temacie "Dziedziczenie grup krwi u człowieka" wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria przyszłości". Podczas lekcji wykorzystano rzutnik do odczytu materiałów zawierających omawiane treści.