tenis id0126074B7D5 F52E 7AA5 6B49 C240E06A91E8Piękny występ i kolejny medal trafia do sekcji tenisa stołowego Zespołu Szkół w Lipianach. Tym razem podopieczne Krzysztofa Trojanowskiego oraz Przemysława Mierzwy - Joanna Janerka 5a oraz Nikola Modrzejewska 5b, wywalczyły w Igrzyskach Dzieci medal brązowy. Dzielnie walczyły o medal srebrny, lecz w decydującym meczu uległy w stosunku 2:3. Reprezentacja chłopców grająca w składzie - Rafał Waliłko 6c, Cezary Boguszewski 5b oraz Aleksander Gałkowski 5b, zanotowała delikatny "falstart" na początku turnieju (przegrała dwa mecze z rzędu), lecz później z meczu na mecz grała coraz lepiej i ostatecznie zajęła miejsce tuż za podium. Duże brawa należą się całej reprezentacji, gdyż 80% uczniów była o rok młodsza i będzie mogła w przyszłym roku wystąpić w tej samej kategorii wiekowej. Chociaż wszyscy nie mogli zwyciężyć, to każdy uczestnik miał powód do dumy ze swojego zaangażowania i wysiłku włożonego w zawody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i sportową postawę. Podziękowania kierujemy także dla organizatorów za przygotowanie zawodów na bardzo wysokim poziomie.

Krzysztof Trojanowski