tenis lo 22A105F326 9BFF 9329 413B 1A5D15F784A7W dniu 03 listopada 2023 r. odbyło się emocjonujące wydarzenie sportowe - Mistrzostwa Szkół Powiatu Pyrzyckiego w Tenisie Drużynowym w ramach Licealiady. Zawody zgromadziły najlepszych zawodników i zawodniczek z regionu, a zostały rozegrane w sali sportowej Zespołu Szkół w Lipianach. Nasza reprezentacja prowadzona przez n-li Przemysława Mierzwę i Krzysztofa Trojanowskiego zagrała w składzie: Daria Sazanova ILO, Mariia Sazanova ILO, Michał Krawciów ILO oraz Antoni Tomczak IIILO. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu. Każdy mecz mógł zakończyć się różnicą zaledwie kilku punktów, co czyniło turniej niezwykle ekscytującym.
Najlepszą szkołą w kategorii dziewcząt i chłopców okazał się Zespół Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach, i to oni będą reprezentować nasz powiat na zawodach regionalnych. My jesteśmy bardzo zadowoleni z występu naszych podopiecznych. Obie nasze reprezentacje znalazły się na podium, zdobywając brązowe medale. Dekoracji medalistów dokonały panie A. Binkowska oraz M. Szpakowska - wicedyrektorzy Zespołu Szkół w Lipianach. Turniej tenisa stołowego okazał się sukcesem zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji...