tenis id024E379FF93 7B98 4C7C 8306 95945046E61AOstatnio informowaliśmy o sukcesie naszych uczennic w tenisie stołowym w ramach IMS, a dzisiaj mamy kolejną bardzo dobrą informację. Nasze młodsze dziewczęta wywalczyły kolejny medal - tym razem brązowy w Mistrzostwach Szkół Powiatu Pyrzyckiego w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody zostały rozegrane w Przelewicach, posiadających długą i bogatą tradycję w tej dyscyplinie sportowej. Dla nas z kolei są to początki i przecieramy pierwsze szlaki, zdobywając kolejne doświadczenia. Trenerzy Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa wystawili reprezentacje dziewcząt i chłopców składających się z zawodników trenujących w Szkolnym Klubie Sportowym "Olimpia" - Lena Karczewska (6b), Natalia Trojanowska (6b), Asia Janerka (4a), Maja Fabiańska (5c), Iza Mikołajczak (4a), Emilia Dampc (4a), Czarek Boguszewski (4b) i Rafał Waliłko (5c). Na zawody wybieraliśmy się z myślą zebrania kolejnego doświadczenia i podpatrywania tych najlepszych szkół. Bardzo miłą niespodziankę sprawiły nam nasze reprezentacje. Dziewczęta jak i chłopcy w grach eliminacyjnych zajęli odpowiednio I i II pozycję w grupie i uzyskały awans do ćwierćfinałów. Ostatecznie dziewczęta wywalczyły brązowy medal, a chłopcy uplasowali się tuż za podium na 4. pozycji. Zebraliśmy to cenne doświadczenie, które będzie owocowało podczas kolejnych zawodów sportowych. Należy tutaj dodać, iż byliśmy najmłodszą reprezentacją - więc to jest dobry prognostyk na przyszłość. Dziękujemy naszym Skarbom za zaangażowanie w treningach, Dyrekcji za możliwość udziału w zawodach, rodzicom za współpracę oraz niezawodnemu przewoźnikowi - Jankowi Szoteckiemu, z którym jak zawsze trafiamy miło i bezpiecznie do celu.